Dołącz do grona naszych kursantów już dziś! Mamy ponad 1600 pozytywnych opinii uczniów!

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej zamieściliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej prosimy kliknąć na ikonę messenger w prawym dolnym rogu strony, odpowiemy tak szybko jak to możliwe 🙂

Jest to innowacyjny kurs z matematyki w aplikacji o nazwie Matematyka Gryzie. Podzielony jest on według działów a w każdym dziale wszystkie zagadnienia wytłumaczone są od podstaw przez korepetytora na filmikach - dodatkowo do każdego filmiku przygotowany jest pdf z wzorami i materiałem omówionym w filmiku, który można pobrać i stworzyć segregator do nauki. W każdym dziale oprócz lekcji wprowadzających znajdują się również zadania zamknięte i otwarte pochodzące z matur i egzaminów ósmoklasisty, oczywiście do każdego zadania nagrany jest film z dokładnym wytłumaczeniem jak je zrobić.

Nauka działami jest lepsza. Koniecznie pewniaków maturalnych i egzaminu 8kl. Znajdziesz je w naszej aplikacji, poukładane według działów - tematycznie.

Jak to zrobić? Zakładasz zeszyt do aplikacji, otwierasz pierwszy rozdział, rozwiązujesz zadanie w zeszycie, klikasz czy dobrze zaznaczyłeś odpowiedź, jeśli jest źle - oglądasz filmik i innym kolorem niż pisałaś poprawiasz źle rozwiązane przez siebie zadanie.

Dzięki temu widzisz, gdzie popełniasz błędy i możesz te zadania powtarzać 🙂 Oczywiście nasza aplikacja też zapisuje Twoje błędy. Możesz później wrócić do tych zadań poprzez jedno kliknięcie.

Jak możecie przeczytać w opiniach naszych kursantów w App Store i Google Play, solidne przerobienie naszego kursu pozwoli na zdanie matury z matematyki na wymarzone 30% lub dostanie się na dobre studia. Przygotowaliśmy dla Was pewniaki maturalne poukładane według działów i częstotliwości występowania na maturze. Dodatkowo do każdego działu mamy wstęp teoretyczny, który pozwoli na zrozumienie tematu. Mamy też dział powtarzający materiał z gimnazjum i szkoły podstawowej który pozwoli na nadrobienie największych braków z matematyki.

Tak nasza aplikacja jest dostępna również poprzez przeglądarkę app.matematykagryzie.pl.
Tak oczywiście, wystarczy do nas napisać na napisać do nas.
Zadania pochodzą z ubiegłych lat z egzaminów i matur CKE. Dzięki temu możecie zobaczyć, których zadań występuje więcej a których mniej i na czym powinniście się skupić, gdyż częściej pojawiają się na maturze.
Codziennie pracujemy nad rozwojem naszej aplikacji zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym i na bieżąco wgrywamy aktualizacje.
Oczywiście, że tak! Zadania poukładane są tam według działów, które pokrywają się z materiałem klasy siódmej i ósmej oraz podstawy z klas młodszych. Do każdego działu mamy również wprowadzenie teoretyczne.
Jak najbardziej! Nasz kurs służy uczniom do nadrabiania braków wywołanych nauczaniem zdalnym, dlatego w kursie do egzaminu ósmoklasisty znajdują się materiały dla młodszych klas.
Tak, nasze kursy składają się z poszczególnych działów do każdego tematu. Przygotujecie się z nich nie tylko do matury i egzaminu ósmoklasisty ale także na każdy sprawdzian i kartkówkę.
Tak, wystarczy do nas napisać a my zmienimy rodzaj kursu.
W naszej aplikacji wszystkie zadania pochodzą z egzaminów CKE, jeśli nie występują zadania otwarte, znaczy, że nie pojawiły się do tej pory na maturze/egzaminie z matematyki. Mamy też lekcje wprowadzające do każdego działu tłumaczące cały materiał, które w razie mniejszej ilości zadań uzupełniają temat.
Po wybraniu interesującego Cię kursu podaj swoje imię i nazwisko, e-mail oraz ustal hasło którym będziesz się logować do kursu. Po zatwierdzeniu danych zostaniesz przekierowany do płatności. Od razu po pozytywnie zakończonej transakcji pojawi się strona z potwierdzeniem płatności oraz linkiem do pobrania aplikacji. Wystarczy kliknąć, pobrać aplikację, wybrać mam już konto i zalogować się do naszego kursu.
Tak, na naszej stronie głównej można wybrać kurs do matury rozszerzonej nowej lub starej, a także kurs rozszerzony dla szkoły średniej.
Stworzenie kursów matematycznych oraz aplikacji wymaga pracy zespołu specjalistów takich jak nauczyciele, programiści, designerzy, testerzy.