🆕 NOWOŚĆ! Kursy do matury oraz egzaminu 8kl w 10 ratach 0% za 79 zł miesięcznie!

Najczęściej zadawane pytania

Poniżej zamieściliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane przez Was pytania. Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się czegoś więcej prosimy kliknąć na ikonę messenger w prawym dolnym rogu strony, odpowiemy tak szybko jak to możliwe 🙂

Jest to innowacyjny kurs z matematyki w aplikacji o nazwie Matematyka Gryzie. Podzielony jest on według działów a w każdym dziale wszystkie zagadnienia wytłumaczone są od podstaw przez korepetytora na filmikach - dodatkowo do każdego filmiku przygotowany jest pdf z wzorami i materiałem omówionym w filmiku, który można pobrać i stworzyć segregator do nauki. W każdym dziale oprócz lekcji wprowadzających znajdują się również zadania zamknięte i otwarte pochodzące z matur i egzaminów ósmoklasisty, oczywiście do każdego zadania nagrany jest film z dokładnym wytłumaczeniem jak je zrobić.

Nauka działami jest lepsza. Koniecznie pewniaków maturalnych i egzaminu 8kl. Znajdziesz je w naszej aplikacji, poukładane według działów - tematycznie.

Jak to zrobić? Zakładasz zeszyt do aplikacji, otwierasz pierwszy rozdział, rozwiązujesz zadanie w zeszycie, klikasz czy dobrze zaznaczyłeś odpowiedź, jeśli jest źle - oglądasz filmik i innym kolorem niż pisałaś poprawiasz źle rozwiązane przez siebie zadanie.

Dzięki temu widzisz, gdzie popełniasz błędy i możesz te zadania powtarzać 🙂 Oczywiście nasza aplikacja też zapisuje Twoje błędy. Możesz później wrócić do tych zadań poprzez jedno kliknięcie.

Jak możecie przeczytać w opiniach naszych kursantów w App Store i Google Play, solidne przerobienie naszego kursu pozwoli na zdanie matury z matematyki na wymarzone 30% lub dostanie się na dobre studia. Przygotowaliśmy dla Was pewniaki maturalne poukładane według działów i częstotliwości występowania na maturze. Dodatkowo do każdego działu mamy wstęp teoretyczny, który pozwoli na zrozumienie tematu. Mamy też dział powtarzający materiał z gimnazjum i szkoły podstawowej który pozwoli na nadrobienie największych braków z matematyki.

Tak nasza aplikacja jest dostępna również poprzez przeglądarkę app.matematykagryzie.pl.
Tak oczywiście, wystarczy do nas napisać na napisać do nas.
Zadania pochodzą z ubiegłych lat z egzaminów i matur CKE. Dzięki temu możecie zobaczyć, których zadań występuje więcej a których mniej i na czym powinniście się skupić, gdyż częściej pojawiają się na maturze.
Codziennie pracujemy nad rozwojem naszej aplikacji zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym i na bieżąco wgrywamy aktualizacje.
Oczywiście, że tak! Zadania poukładane są tam według działów, które pokrywają się z materiałem klasy siódmej i ósmej oraz podstawy z klas młodszych. Do każdego działu mamy również wprowadzenie teoretyczne.
Jak najbardziej! Nasz kurs służy uczniom do nadrabiania braków wywołanych nauczaniem zdalnym, dlatego w kursie do egzaminu ósmoklasisty znajdują się materiały dla młodszych klas.
Tak, nasze kursy składają się z poszczególnych działów do każdego tematu. Przygotujecie się z nich nie tylko do matury i egzaminu ósmoklasisty ale także na każdy sprawdzian i kartkówkę.
Tak, wystarczy do nas napisać a my zmienimy rodzaj kursu.
W naszej aplikacji wszystkie zadania pochodzą z egzaminów CKE, jeśli nie występują zadania otwarte, znaczy, że nie pojawiły się do tej pory na maturze/egzaminie z matematyki. Mamy też lekcje wprowadzające do każdego działu tłumaczące cały materiał, które w razie mniejszej ilości zadań uzupełniają temat.
Po wybraniu interesującego Cię kursu podaj swoje imię i nazwisko, e-mail oraz ustal hasło którym będziesz się logować do kursu. Po zatwierdzeniu danych zostaniesz przekierowany do płatności. Od razu po pozytywnie zakończonej transakcji pojawi się strona z potwierdzeniem płatności oraz linkiem do pobrania aplikacji. Wystarczy kliknąć, pobrać aplikację, wybrać mam już konto i zalogować się do naszego kursu.
Tak, na naszej stronie głównej można wybrać kurs do matury rozszerzonej nowej lub starej, a także kurs rozszerzony dla szkoły średniej.
Stworzenie kursów matematycznych oraz aplikacji wymaga pracy zespołu specjalistów takich jak nauczyciele, programiści, designerzy, testerzy.